ВІА Гра Меладзе за участю закарпатки випустила дебютний кліп

ВІА Гра Меладзе за участю закарпатки випустила дебютний кліп

Переможниці шоу «Хочу у ВІА Гру»: закарпатка Еріка Герцег, Міша Романова та Анастасія Кожевнікова презентували свій дебютний кліп на пісню Костянтина Меладзе «Перемирие». Режисером відео став відомий кліпмейкер Алан Бадоєв.

Зйомки кліпу відбулися на занедбаному заводі всього два тижні тому, але Бадоєв, який зазвичай готує відео досить довго, заради Меладзе погодився прискорити монтаж.

Погляди користувачів інтернету з приводу кліпу «Перемирие» та самих учасниць розділилися: «Еріку чомусь в кліпі більше всіх показували, а інших прямо зовсім трохи. Відразу видно хто Бадоєву більше інших сподобався», «Жах! Навіть у кліпі видно, що блондинка говорити не вміє. Зовсім не поєднуються разом дівчата», «Через рік цю віа гру розпустять. Міша - протеже Бадоєва. Герцог - проплачена пташка. Ну а темненькою пощастило з ними опинитися в групі. Меладзе гроші відіб'є і розпустить».

Є і позитивні відгуки про відеороботу: «Дуже красивий і незвичайний кліп! Браво режисеру! Дівчата на висоті, красиві, голосисті», «Молодці, мені дуже сподобалося!», «Все, що потрібно - голос, краса, відмінна пісня», «Це круто, дуже! Дівчата молодці, приємно здивували!».


До слова, у цій пісні закарпатка Еріки виконує лише дві сольні фрази, зате часто у постановках є центральною і завершується кліп кадром саме з Ерікою. Сподіваємося, що у подальшому дівчині дадуть більше тексту, щоб вона могла яскравіше себе презентувати у групі як вокалістка.

Після зйомок кліпу дівчата вирушили на гастролі.

Нагадаємо, що місяць тому колишній партнер Меладзе Дмитро Костюк презентував дебютний кліп свого тріо дівчат. Тож тепер є дві ВІА Гри. Головне їх не плутати! :-)

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання