Генпрокурату готує висунення підозри двадцяти працівникам ФСБ Росії за вчинення злочинів проти України під час Революції Гідності.
Відповідним провадженням займається головна військова прокуратура, повідомляє прес-служба ГПУ.
Підозру ФСБшникам готують за ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28 та ч. 1 ст. 111 КК України (організація, підготовка та вчинення державної зради організованою групою).
В ГПУ запевняють, що у них є "беззаперечні докази у скоєнні зазначених злочинів, вчинених під час Революції Гідності, здобуті в ході розслідування кримінального провадження щодо колишніх голови СБУ, його першого заступника, начальників департаментів боротьби з кіберзлочинністю та захисту національної державності, які своїми діями завдали істотної шкоди суверенітетові, територіальній цілісності і недоторканості, національній та інформаційній безпеці України".
Як повідомляється, підозру оголосять 20 працівникам ФСБ, двоє з яких були керівниками цієї групи.
Письмове повідомлення про підозру ГПУ передасть до посольства Російської Федерації у Києві і до Генпрокуратури РФ.
Як відомо, ще у квітні 2014 року голова СБУ Валентина Наливайченко заявляв, що є підстави вважати, що до масових вбивств у Києві причетні співробітники ФСБ Росії.
Також він заявляв, що у Службі безпеки з грудня 2013 працювали декілька груп чиновників ФСБ Росії, які готували агресію проти України, - пише Українська правда.