Головним дипломатом Закарпаття став Ален Панов

Головним дипломатом Закарпаття став Ален Панов

На Закарпатті створили регіональне представництво Спілки дипломатів України. Очолити Закарпатське представництво Спілки дипломатів було запропоновано досвідченому дипломату, вченому, юристу з міжнародною практикою роботи Алену Панову.

Після закриття Представництва Міністерства закордонних справ України на Закарпатті, у регіоні з чотирма кордонами, десятками пунктів перетину державного кордону, величезними традиціями прикордонного та транскордонного співробітництва, склався певний вакуум. У зв’язку з цим Міністерство закордонних справ та Спілка дипломатів України прийняли рішення про створення в Закарпатській області дипломатичного регіонального центру.

Ален Панов наразі визначив три головні напрямки діяльності:

- заповнити вакуум в представництві інтересів дипломатичної служби в Закарпатській області;

- надавати громадянам консультаційну  підтримку з юридичних та консульських питань;

- створити професійний майданчик із напрацювання регіональної моделі у рамках практичної реалізації зовнішньополітичного курсу держави.

 

Створення дипломатичного центру в Закарпатті співпало з професійним святом  – Днем працівників  дипломатичної служби України, а першим заходом регіонального представництва став Форум, співорганізатори якого – засновники осередку: Іван Іванчо, Володимир Приходько, Ален Панов та директор регіонального філіалу Інституту стратегічних досліджень Світлана Мітряєва.

 

У святковій зустрічі та роботі Форуму взяли участь Надзвичайний і повноважний посол України Сергій Устич, Генеральний Консул Угорщини в Ужгороді, Йожеф Бачкаї, Генеральний Консул Словацької республіки в Ужгороді, Маріан Сладечек, консул Угорщини в м. Берегове Ігнац Надь, заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Приходько, заступник голови обласної ради Андрій Сербайло, міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов, дипломати і науковці краю.

 

Учасники Форуму обговорили актуальний стан зовнішньополітичних взаємовідносин та окреслили плани роботи на наступний рік.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання