Головний пріоритет програми Валентина Наливайченко – деокупація країни

Головний пріоритет програми Валентина Наливайченко – деокупація країни

Сьогодні у рамках виборчого туру Ужгород відвідав кандидат на пост президента, лідер Валентин Наливайченко. Політик поспілкувався з журналістами та презентував власну передвиборчу програму.

«Я йду в президенти з чіткою програмою відновлення миру та деокупації країни. Для мене було важливим підготувати стратегічний план дій, щоб добитися ключових моментів: деокупаціїДонецької, Луганської областей та Криму, повернення країни на шлях розвитку, а також знищення корупції у владі. Це мої пріоритети. Саме так має вчинити президент, длятого, щоб відновити шлях вперед і запровадити європейські стандарти», - заявив Валентин Наливайченко.

За словами політика, в програмі зазначені першочергові кроки для досягнення мети: створення національного центру із звільнення заручників та повернення військовополонених, пошук зниклих безвісти, адресна допомога всім постраждалим. А також створення міжнародного економічного фонду допомоги громадянам України. Валентин Наливайченко також розповів, що підготував нову дієву міжнародну угоду з деокупації, яка ініціюється українською стороною і передбачає підтримку української територіальної цілісності й тиск на агресора.

Відновлення миру базується, за словами В.Наливайченка, на відновленніоборонної промисловості. А також створенні добровольчої армії за зразком інших європейських країн. «Це можливість для будь-якого патріота- добровольцяпроходити постійні навчання, щоб бути здатним і готовим захищати рідну землю», - каже політик.

Наступне, на чому планує зосередитися кандидат, – знищити корупцію у владі і оновити саму владу.  Та запровадити програму повернення вкрадених грошей з офшорів. «На всіх офшорних зонах Україна за рік втрачає 5 млрд. доларів. Я вважаю, що настав час це виправити», - зауважив Валентин Наливайченко. Важливим для кандидата є також запуск дієвого антикорупційного суду. «Маємо ухвалити закон про незалежність антикорупційного суду. Такий найвищий стандарт карання за корупцію у владі нам потрібен у державі, - додає політик. -- Цій владі залишилося 40 днів. Незаконні дії мають отримати жорстке покарання».

За словами Валентина Наливайченка, очищення судової системи відкриє шлях до інтеграції в ЄС та приходу інвестицій. Бо інвестор ніколи не прийде в країну, де немає верховенства права.

Для кожної області політична сила Валентина Наливайченка має окремі програми розвитку. Пріоритети для Закарпатті: це розвиток туризму, створення екопарків, відновлення інфраструктури, зокрема, запуск великих логістичних проектів, які з’єднують область з європейськими країнами. А також відновлення програм автомобілебудування та заборона вирубки лісів.Про це детальніше розповів Володимир Чубірко, керівник Закарпатської обласної організації Руху «Справедливість».

На актуальні питання щодо національних меншин та мовної політики Валентин Наливайченко відповів так: «Ми повинні розвивати власну рідну мову і підтримувати мови інших національностей. Щодо громадянства, то ми повинні виконувати європейську конвенцію про множиннегромадянство і перестати лякати громадян, які мають інше крім українського громадянства. Але повинні бути обмеження для тих, хто на державних посадах: тільки український паспорт і громадянство».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання