Головлікар: Про стаціонарне лікування Луценка не йдеться

Питання про стаціонарне лікування екс-глави МВС і ув’язненого Менської колонії Юрія Луценка не розглядається, повідомив головний лікар Чернігівської лікарні Микола Романюк.

"Пацієнт перебуває поки в нас. Члени медичної комісії здійснюють його комплексне обстеження. Ще не всі результати готові і не всі маніпуляції проведені. Для цього може знадобитися кілька днів", - заявив він.

За його словами, можна говорити про позитивні зміни в аналізах хворого, а його стан оцінюється як задовільний. Варто зазначити, що сьогодні Луценко повинен пройти аналізи і загальну діагностику.

"Отже, питання про його стаціонарне лікування не стоїть, але остаточне рішення буде прийнято комісією лікарів після того, як будуть готові результати всіх досліджень", - наголосив медик.

Нагадаємо, екс-глава МВС Юрій Луценко пробуде під час обстеження кілька днів у Чернігівській обласній клінічній лікарні.

Як повідомлялося вчора, 4 грудня, дружину екс-глави МВС Юрія Луценка Ірину допустили на побачення до хворого всього на 15 хвилин після двох годин прохань.
 Кореспондент

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання