Новини

Глава НБУ каже, що долар не буде вище 25 гривень

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева впевнена, що гривня до долара не перетне відмітку 25 гривень. Про це вона заявила на брифінгу, передає Укрінформ.

«Долар по 25 гривень, як варіант, ми не розглядаємо і не розраховуємо. До того ж, Міжнародний валютний фонд такий сценарій теж не розглядає і не розраховує», - сказала Гонтарева.

За її словами, Національний банк робить все для того, щоб стабілізувати гривню.

 

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.