Новини

Гемблінг допомагає Україні

Світова індустрія азартних ігор – це сім'я, і ​​за останні кілька днів стало ясно, що всі відчувають колективну відповідальність за допомогу народу України. У більшості організацій працюють люди з цієї країни, вони вели бізнес чи пили разом із українцями. Більше того, в промисловості там багато друзів.

Саме тому кілька організацій грального сектору, серед яких і Elslots, об'єднали зусилля, аби створити механізм допомоги українському народу за допомогою кампанії GoFundMe.

Фонд збирає гроші для:

  • Волонтерів;
  • бійців ЗСУ;
  • біженців.

Корисна ініціатива

Ініціатива Gaming Industry for Ukraine спрямована на збір 250 000 фунтів стерлінгів у фонд Choose Love's Ukraine Crisis Fundraiser, який підтримує проекти, які надають життєво важливу допомогу біженцям, які внаслідок війни Росії проти України. За перші 72 години пожертвування вже надійшли від щедрих та небайдужих компаній та приватних осіб.

Ми вирішили підтримати "Вибери любов" після ретельного дослідження, оскільки вони можуть використовувати зібрані засоби найшвидшим і ефективнішим чином, допомагаючи тим, хто потребує їх найбільше. Ми закликаємо кожну компанію, яка може приєднатися до нас у цьому починанні", - заявив представник організації "Гральна індустрія для України".

Для кого цей фонд?

Choose Love збирає гроші для тих, хто надає необхідну допомогу та послуги тим, хто все ще знаходиться в країні та біжить з неї, включаючи: невідкладну медичну допомогу, харчування, житло, одяг, юридичну підтримку, підтримку ЛГБТКВ+ спільноти та підтримку психічного здоров'я. Отож вибирайте сайт-партнер ініціативи та залучайтеся!

Хто може взяти участь?

В рамках кампанії збираються не лише грошові пожертвування. Ми також звертаємося до компаній, які мають залишки або невикористані товари, такі як банки харчування, рушники, пляшки з водою та одяг, з проханням надіслати їх для надання допомоги. У багатьох компаній є невикористані запаси від запланованих рекламних акцій за останні кілька років для заходів, які не відбулися, і ці запаси можуть надати величезну підтримку біженцям, які залишили все своє майно. Компанії, які бажають пожертвувати продукцію або зайві запаси, повинні зв'язатися із контактним центром компанії.

 

Ми знаємо, що багато хто вже розпочав свої власні надихаючі зусилля, але цей проект був створений для того, щоб дати можливість індустрії надати швидку та ефективну підтримку. Працюючи колективно, ми можемо підтримати наших друзів та колег з України та показати, що індустрія азартних ігор може бути силою добра”.

Українські реалії

"Багато наших ІТ-розробників приєдналися до "Оборони території", а багато інших допомагають зводити захисні споруди на вулицях. Там, де були красиві квіти і фонтани, тепер ми будуємо протитанковий захист і позиції для кулеметів. Але в той же час у нас як у компанії є зобов'язання перед нашими партнерами, тому з різних точок України, іноді навіть з-під землі - скрізь, де можна зловити мобільний інтернет або дістати ноутбук, - люди роблять свою роботу, люди звикають жити з сигналізацією та вибухами і проводити ночі метро".

Сергій Єфименко, генеральний директор Atlas

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.