Галина Малик у «Кобзарі» розповідала про свої книжки і роздавала автографи

Галина Малик у «Кобзарі» розповідала про свої книжки і роздавала автографи

Сьогодні, 5 грудня, в Ужгороді, у книгарні «Кобзар» рамках щорічної передсвяткової акції  «Письменник за прилавком» знаменита  авторка чудових дитячих книг Галина Малик спілкувалася зі своїми шанувальниками, розповідала про свої роботи та роздавала автографи.

Відповідаючи на запитання, які книги варто читати дітям, письменниця розповіла, що в першу чергу це залежить від віку та характеру дитини, а ще основним критерієм для вибору книг для дітей, на думку пані Галини, має бути впевненість у тому, що книга не несе нічого не дуже хорошого для дитини. «От, наприклад, у моєї Алі (героїня однієї із найпопулярніших книг Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі», яка була перевидана вже 18 разів – Авт.) можна повчитися тому, що треба відповідати за свої вчинки і що буває, коли не доробляєш свої справи».  

Галина Малик розповіла і про нову книжку «Сніговірші», до якої увійшли твори найвідоміших українських письменників – «зіркової команди»: «Книжка вийшла у «Видавництві Старого Лева», яке теж належить до тих, які я рекомендую мамам і татусям, бабусям і дідусям. Прекрасна, стильна книжка. Вона дійсно зимова, святкова. Тут найкращі вірші про Миколая, про зиму, про морозець», – розповіла Галина Малик.  

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триватиме в Ужгороді до 18 грудня: щодня (крім вихідних)  з 14.00 до 15.00 у книгарні «Кобзар». Підсумком акції стане нагородження переможців конкурсу «Книга на Миколая».

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання