Новини

Габсбурґи-Лотарингські: «Майбутнє України за такими, як ужгородець Ален Панов»

Прямі нащадки імператриці Марії-Терезії - Його Імператорська Високість, Ерцгерцог Австрії та Королівській Принц Угорщини і Чехії, Принц Тоскани Шандор Габсбурґ-Лотарингський та Її Імператорська Високість Грета Маргарет Габсбурґ-Лотарингська – днями побували в Ужгороді, де зустрілися відомим громадським діячем Аленом Пановим. «Саме за такими людьми – майбутнє України», - впевнене титуловане подружжя, засновники міжнародної організації «Полум’я миру».

«Для нас приємним є відкриття пам’ятника Марії-Терезії в Ужгороді. Діяльність родини Панових – це гарний приклад і дуже промовистий показник доброї волі. Якщо говорити про дуже простий і дієвий досвід, то австрійська економіка значною мірою живе з того, що до нас приїжджають туристи з різних країн, щоб побачити подібні речі, побачити історію та красу. Тому і для Ужгорода та України це може бути успішний шлях», - сказав Шандор Габсбурґ-Лотарингський.  

Грета Маргарет Габсбурґ-Лотарингська додала: «Діяльність засновника скверу Марії-Терезії дипломата Алена Панова є показником того, що люди хочуть знати свою історію, розуміти, хто ми, для чого живемо і яке наше майбутнє. Тож майбутнє саме за такими людьми».

Як повідомлялося раніше, поважні гості вручили Алену Панову орден "Полум'я миру".

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.