Новини

Французьке підприємство за півроку принесло Ужгороду майже 200 тис

За перші 6 місяців 2013 року ТзОВ «Інтерпак Україна», інвестором і власником якого є громадянин Франції, принесло у місцевий бюджет 196 тисяч гривень.

Про це сьогодні, 7 серпня, під час засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради повідомив представник підприємства.

За оголошеною інформацією, «Інтерпак Україна» працює з 2006 року. Власник – француз, керівник – також іноземець. Наразі на підприємстві працюють 23 ужгородці. За 2012 рік сума обігу скалала 10 мільйонів гривень. Компанія займається виготовленням пластмасової тари – флаконів для відомого виробника «Henkel». Сировину для виробництва закуповують, в основному, закордоном, оскільки «замовник дуже прискіпливий до якості».

За півроку  підприємство сплатило до бюджету 846 тис грн., 196 – до місцевого. Наразі планується реалізація нових проектів та розширення виробництва. 

Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.