Новини

Фотовиставка «Життя після насильства» відкрилася в Ужгороді

Сьогодні  у креативній галереї MaloMesta в Ужгороді відкрилася фотовиставка «Життя після насильства». Чотири фотографині досліджували життя чотирьох звичайних жінок, які довгий час сприймали насильство, як норму. До виставки, в якості героїнь, залучені четверо жінок, які довгий час зазнавали різних форм домашнього насильства, у свій час стали підопічними Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги та змогли змінити своє життя і життя своїх дітей.

 Фотографині через мистецтво зйомки спробували відтворити та показати глядачу ідею про те, що насильство може спіткати будь-кого і тому протистояти насильству – це справа кожного. До виставки відібрано 40 фотографій (10 про кожну героїню). За попередньою авторською ідеєю виставка буде концептуально поділена на дві експозиції, які знаходитимуться у галереї MaloMesta та у атріумі Закарпатської облдержадміністрації (відкриття другої локації відбудеться 26 листопада о 14.00 годині). Обидві експозиції будуть представлені протягом всієї акції з 25.11.2020р. по 10.12.2020р.

Заходи у рамках Міжнародної кампанії триватимуть в області до 10 грудня: інформаційні акції і флешмоби, вуличні вистави і фотовиставки, онлайн-тренінги і ще багато цікавих заходів будуть проведені у кожному куточку Закарпаття.

Всі заходи проводитимуться з дотриманням карантинних обмежень, - інформують в пресцентрі Закарпатської ОДА

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.