Форекс – чудові можливості для приватних осіб

Форекс – чудові можливості для приватних осіб

Дуже часто, зацікавившись темою Форекса, люди починають задаватися питанням – «А чи може приватний інвестор заробляти на біржі і так хороший цей ринок, як про нього розповідають?».

Порівняно недавно переважна більшість операцій на ринку здійснювалося виключно національними і міжнародними банками, а також великими фінансовими організаціями. Але сьогодні ситуація змінилася, і дрібні інвестори також отримали доступ до спекулятивних операцій. Серйозний вплив в цьому випадку було надано розвитком сучасних інформаційних технологій і переходом ринку виключно в Інтернет-простір.

В наші дні forex broker серйозно конкурують між собою за клієнта, що для останнього – відчутний плюс, адже так підвищується якість надаваних послуг і скорочується число недобросовісних гравців на ринку. Зараз немає нічого особливого в тому, що для гравця відкрито цілодобовий доступ до торгівлі, що ще зовсім недавно здавалося нездійсненною фантастикою. У минулі часи змінити деякі позиції на ринку можна було лише під час роботи брокера.

Форекс пропонує своїм прихильникам масу переваг, серед яких – мінімальні операційні та комісійні витрати, зрозуміла і проста система заробітку, можливість складати власний робочий графік.

У чому полягають переваги ринку Форекс порівняно з іншими біржами

1. Завдяки маржинальній торгівлі трейдерам не обов'язково мати великий початковий капітал. Використовуючи кредитне плече, ви легко можете збільшити свою частку в операції в декілька десятків і навіть сотень разів. Є і на інших біржах можливості для маржинальної торгівлі, однак умови там, як правило, більш непідйомні.

2. Мінімальні комісійні витрати. На Форексі постійно спостерігається висока ліквідність, в результаті чого покупцю дуже легко знайти продавця. У той же час, якщо взяти, наприклад, ринок ф'ючерсів, можна помітити, що трейдерам тут доводиться оплачувати серйозні біржові та брокерські збори.

3. Можливість обмежити ризикову складову через ордер стоп-лосс. Акції не мають певної межі, нижче якої вони не зможуть звалитися. Але на Форексі все знову набагато простіше. Тут трейдери мають можливість для збереження власного капіталу, для чого достатньо вчасно закрити операцію або заздалегідь встановити стоп-лосс.

4. На відміну від ринку ф'ючерсів, Форекс працює 24 години 5 днів на тиждень і доступний в будь-який момент для гравців зі всього світу. Трейдерам така особливість завжди буде по душі, адже вони зможуть вносити зміни на торговій платформі metatrader 4 в позиції в будь-який час і вибудовувати графік роботи згідно з власними уподобаннями.

Висновок

Таким чином, Форекс дійсно можна вважати єдиним лідером серед інших бірж, оскільки саме тут споживач бізнес-продукту зможе отримати висококласний сервіс, ефективні інструменти і реальну можливість для заробітку. Обділяти увагою динамічно зростаючу і популярну торгову площадку було б недозволенною розкішшю, тому ми радимо присвятити їй хоча б рік свого життя.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...