Фонд держмайна прокоментував реорганізацію регіональних відділень

Реформування структури Фонду державного майна передбачене пакетом пріорітетних реформ Уряду «Приватизація та управління державними підприємствами». Суть реорганізації полягає не просто в об’єднанні реогіональних відділень, а в оптимізації їхньої роботи, а це дозволить підвищити рівень виконання завдань і функцій, а також скоротит ьвитрати з держбюджету.

На першом уетапі, який ми провели напочатку року, ми оголосили про реорганізаціювідділень по Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Кіровоградській та Сумській областях. Другий етап передбачає об'єднання низки регіональнихвідділень на ЗаходіУкраїни.  Зокрема, реорганізовано регіональні відділення по Львівській, Закарпатській та Волинській областях з центром у місті Львів.

Більшість фахівців реорганізованих регіональних установ залишаться працювати  уже в складіуправлінняхоб’єднанихвідділень, але свої посади можуть втратити частина керівників реорганізованих відділень. Однак, неможливо провести реорганізацію без скорочення аппарату управління. Є чіткі завдання, плани і структуру потрібнотакожтрансформовуватизадлядосягненняпоставленихцілей.

Щодо правомірност іприйняття Фондом наказу про реорганізацію регіональних відділень, то Фонд керується Законом України «Про Фонд держаного майна України», зокрема статтею 6, де визначено, що Фонд здійснює свої повноваження безпосередньо і через регіональні відділення створені Фондом у разі необхідності.  Регіональні відділення та представництва діють на підставі положень, щозатверджуються Головою Фонду державного майна України. Таким чином, безпосередньо Закон України «Про Фонд державного майна України» визначає повноваження  Фонду державного майна Українищодо права на створення (реорганізацію та ліквідацію) регіональних відділень та представництв.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання