Новини

Флагман “Peugeot” – бізнес-седан “Peugeot 508” прибув до Ужгорода

У четвер в Ужгороді в автосалоні “Peugeot” відбулася офіційна презентація гордості компанії – автомобіля, який поєднав усе найкраще, створене компанією за роки свого існування – бізнес-седана “Peugeot 508”.

І хоча ця марка авто вперше була представлена на Паризькому автосалоні ще у 2010 році, початок продажу цієї моделі був перенесений майже на рік. Основна причина – події в Японії, через які постраждав і завод, який виготовляв комплектуючі для нового авто. Однак уже сьогодні французького красеня можна оцінити в ужгородському автосалоні. Передувала цій події всеукраїнська прем’єра, яка кілька тижнів тому відбулася в Києві. До речі, в рамках прем’єри нового авто від “Peugeot” вийшов фільм про нову модель від моменту її створення на заводі концерну PSA у Ренні (Франція) до прем’єри в Києві.

Авто долає тисячі кілометрів, проїжджаючи на своєму шляху Париж, Берлін, Краків, Київ. “Peugeot 508” уже сьогодні можна вважати прекрасним варіантом для людей, які цінують високу якість та прагнуть отримувати справжнє задоволення від керування. За словами директора автосалону “Peugeot” Ярослава Стегури, для того, щоб зрозуміти, що ці слова насправді підкріплені змістом,  достатньо сісти за кермо нового “Peugeot 508” і просто проїхатися.

Нова гордість компанії “Peugeot 508” поєднала в собі фірмовий стиль із новими стандартами якості. Навряд чи ця автівка залишить байдужими автолюбителів. Її благородний дизайн підкреслює вишуканий смак власника, високий рівень безпеки, інноваційні технологічні вирішення, відмінні ходові характеристики в поєднанні з економним двигуном. Розробники авто підійшли до нової моделі як до витвору мистецтва, створюючи монолітну скульптуру з плавністю ліній і в той же час зберігаючи фірмові відмінності модельного ряду “Peugeot”.

Ще однією не менш важливою на сьогодні характеристикою флагмана компанії є його екологічність. З самого початку розробники мали на меті створити автівку з найнижчим показником забруднення навколишнього середовища. І їм це вдалося, оптимізувавши аеродинамічність та вагу “Peugeot 508”.

На сьогодні французький красень представлений на будь-який смак та бажання з чотирма на вибір типами двигуна (два бензинові та два дизельні), багатою базовою комплектацією та широким вибором опційного устаткування.

Придбати французьку гордість в Ужгороді можна вже зараз. Ціна на “Peugeot 508” із бензиновим двигуном починається з 29 420 доларів, дизельна версія – від 36 120 доларів. Не зволікайте, краще оцініть новинку в ужгородському автосалоні “Peugeot”.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.