Новини

Фірташа затримали ще у середу. Він - у віденській в'язниці Йожефштад

Один з найбагатших людей в Україні, був заарештований у Відні в середу (12 березня ). Арештували його серед вулиці, недалеко від офісу підозрюваного. Для затримання залучили правоохоронців  з управління по боротьбі з криміналітетом  та спец загін та EKO Cobra, повідомляє прес-секретар Федерального кримінальної поліції, - пише автрійське видання kurier.at

Ордер на арешт видав прокурор Відня на основі багаторічних вимог ФБР та американського Федерального окружного суду. Хоча Фірташ був з охоронцями, затримання відбулося без інцидентів.

Обвинувачений з часу затримання перебуває  у в'язниці Відня району Йозефштат. Газовий  мільярдер звинувачується  у веденні бізнесу використовуючи хабарництво і злочинній змові. Особисто Австрія не має претензій до Фірташа.

ФБР слідкувало за магнатом з 2006 року. Його затримання не пов’язують з політичною ситуацією в Україні, - повідомляють правоохоронні органи Австрії.

Фірташ є одним з найбагатших людей в Україні . Його стан оцінюється в $ 3.32 мільярда. Його бізнес почався в 1990 -х роках з торгівлі консервами і старими автомобілями . Громадськості Фірташ мульти- мільярдер був відомий як акціонера компанії РосУкрЕнерго , яка контролювала торгівлю газу між Україною і Росією.

У січні 2009 року RosUkrEnergo було відключено від газового бізнесу. Фірташ присвятив себе Group DF інші, напрямки діяльності останнім часом - добрива і титан. Крім того , він є одним з основних телеканалу Інтер.

Він також підтримував тісні зв'язки з поваленим  президентом Вікторем Януковичем , але перейшов після революції в табір Володимира Кличка.

На думку автора Юргена Рота Фірташ також має тісні зв'язки з Австрією. "Він грає центральну роль в газовому бізнесі", - говорить Рот.

Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.