Фінансові результати діяльності великих та середніх підприємств Закарпаття

 Фінансові результати діяльності великих та середніх підприємств Закарпаття

За січень-вересень 2017р фінансовий результат великих та середніх підприємств до оподаткування був позитивним і становив 211,1 млн.грн прибутку (за 9 місяців 2016р – 385,2 млн.грн).

Прибутковими підприємствами, частка яких в загальній кількості становила 70,0%, отримано 870,9 млн.грн прибутку, що на 1,1% менше, ніж за січень–вересень 2016р. Основна частина прибутку сформована підприємствами таких видів економічної діяльності: промисловість (77,3% від загальної суми прибутку), оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів (9,5%), транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність (3,9%).

За промисловими видами діяльності найбільші обсяги прибутку одержано підприємствами машинобудуванна (34,7% від загального обсягу прибутку промисловості), з виробництва меблів, іншої продукції; ремонт і монтаж машин і устатковання (14,6%) та текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (11,9%).

Частка збиткових підприємств порівняно з відповідним періодом минулого року збільшилась на 5,8 в.п. і склала 30,9%. Ними допущено
659,8 млн.грн збитків, що на 33,3% більше, ніж за січень–вересень 2016р.

Значних обсягів збитків зазнали підприємства промисловості (83,4% від загальної суми збитків по області); оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (11,0%).

Серед промислових видів діяльності найбільші суми збитків допущені підприємствами машинобудування (78,6% від загальної суми збитків у промисловості); з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (7,6%).

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...