Фільм, знятий на Закарпатті, стане претендентом на "Оскар"

"Межа" - українсько-словацьку стрічку знімали на прикордонних територіях двох країн, зокрема, у Закарпатській області. Вона розповідає про кримінальні перепетії, пов'язані із контрабандою. Хоча українська прем'єра запланована тільки на листопад, в Ужгороді стрічку уже показали. ЇЇ презентували виконавці ролей, зокрема актриса Рима Зюбіна.

Наразі стало відомо, що Словаччину в боротьбі за «Оскар» представить саме цей фільм, створений спільно з Україною, за підтримки Держкіно.

Світова прем’єра «Межі» відбулася на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, де картина отримала приз за найкращу режисуру.

Всеукраїнський прокат фільму стартує 16 листопада.

Голова Держкіно Philip Illienko привітав творців «Межі» і зазначив: «Вперше в історії за «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» поборються одразу три українські фільми! Це свідчить про стрімкий розвиток та високий рівень українського кіно, а також про важливість створення фільмів у європейській копродукції».

Нагадуємо, що Україна для участі в боротьбі за «Оскар» обрала фільм «Рівень чорного» режисера Валентина Васяновича, а Литва буде представлена фільмом Шарунаса Бартаса «Іній», створеним за підтримки Держкіно України.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...