Фільм закарпатського режисера отримав почесну відзнаку фестивалю «Скарб Солідарності»

Проект фільму В’ячеслава Бігуна «Сильні духом» про звільнення політичного в’язня Кремля Юрія Яценка здобув спеціальну почесну відзнаку кінофестивалю «Скарб Солідарності» за «професійність та високу мистецьку якість».

Про це повідомляють  організатори. Цей форум став 30-им українським кінофестивалем у кар’єрі режисера за останні три роки.

Організатори фестивалю документального кіно «Скарб Солідарності» – Центр думки Івана Павла ІІ (Варшава) та Український католицький університет (Львів). До журі ввійшли відомі польські документалісти.

Стрічка «Сильні духом» – сповідь волонтера медичної служби на Майдані, студента-юриста Юрія Яценка, який зник у Росії 6 травня 2014 року. Як виявилося, його затримали й піддали катуванням задля вербування. Щоби повідомити про себе, він солідарно з колегою розрізав собі вени та живіт. Відтак його засудили за сфабрикованими звинуваченнями. Силою духу, розуму, віри та за підтримки родини, міжнародної громадськості та юристів, він вирвався на волю в травні 2015 року. Нині Юрій Яценко – радник Міністра закордонних справ України, який працює над звільненням інших українських політичних в’язнів Кремля.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...