Фільм закарпатського режисера номіновано на премію «Золота Дзиґа»

Фільм В’ячеслава Бігуна «Серце мами Гонгадзе» відібрано на український Оскар – Національну кінопремію Української кіноакадемії «Золоту Дзигу». Як повідомляють організатори, фільм про Лесю Гонгадзе пройшов селекцію з-поміж 77 фільмів у категорії «документальні повнометражні фільмі».

«Серце мами Гонгадзе» — унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе про велику українську любов, у якій вона відверто оповідає про інтимні та надихаючі моменти своєї долі. Стрічку, яку зафільмовано в Україні, Грузії, Естонії та Франції, підсилює авторська музика композитора В. Гронського, пісні «Така як ти» Св. Вакарчука, «Сакартвело» Т. Гвердцителі, «Пісня про Львів» В. Самайди. Фільм – фаворит патріотичних фестивалів, його допрем’єрно демонстрували в Таллінні та Парижі.

Цьогоріч статуетка «Золота Дзиґа» вручатиметься 20 квітня у 18 номінаціях. А «Приз глядацьких симпатій» присуджуватиметься за результатами голосування глядачів.

Матеріали фільму «Серце мами Гонгадзе» доступні в мережі (за посиланнями http://bit.ly/2lSE9Of), як і кадри, афіша та рецензії (http://www.imdb.com/title/tt3746274).

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання