Фільм Миколи Пащенка представлено на кінофестивалі у Цюриху. Голосування

На всесвітньовідомому швейцарському кінофестивалі у Цюриху цього року представлена і робота вихідця з Ужгорода Миколи Пащенка. На сайті фестивалю триває голосування, тож усі земляки мають змогу підтримати відео, віддавши за нього свій голос.

Мета фестивалю - ознайомити аудиторію з роботами найбільш багатообіцяючих кінематографістів з усього світу, створювати платформу для плідного обміну ідеями між працівниками індустрії, творчими групами і публікою.

Молоді режисери та оператори мають можливість привернути увагу експертів.

Голосування за відео, відзняте Миколою Пащенком, триває за посиланням. Нескладу процедуру реєстрації можна пройти за допомогою власного профілю Фейсбуку.

Відео розповідає про маму трьох доньок. Під час прогулянок вона стикається з незнайомими людьми, які мають свою думку про ідеальну сім'ю. Люди не вірять, що вона, і особливо її чоловік, щаслива, що діти мають однакову стать; вони впевнені, що пара хотіла, щоб їх третя дитина була хлопчиком; деякі впевнені, що вона і її чоловік також повинні мати хлопчика і повинні «продовжувати намагатися». Насправді вона ніколи не дбала про те, щоб її наступна дитина була хлопчиком чи дівчиною. Все, що для неї важливе, - це щастя і здоров'я своїх дітей. Таким чином, її дратують такі тривіальні думки, вона просто хоче залишитись у спокої, вона злиться. І знаходить просте рішення про те, як зупинити небажані чати і змусити людей повірити, що у неї є все, що їй потрібно...

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...