Фестиваль BEREG FEST 2011 підготував власну сувенірну колекцію

Фестиваль BEREG FEST 2011 підготував власну сувенірну колекцію

48-й Міжнародний фестиваль «BEREG FEST 2011» до свята, що відбудеться 25 вересня, підготував власні авторські сувенірні колекції.

Про це сьогодні під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі розповів координатор оргкомітету фестивалю, керівник студії «ARTREK» Володимир Гвоздьо.

За його словами, до колекції увійшли авторська колекція футболок (їх дизайн розробив друг фестивалю журналіст і професійний дизайнер Олександр Попович), а також глиняні вироби ручної роботи – окарини (музичний інструмент з глини), дзвіночки, підсвічники, магнітики, медальйони, солянки, сережки, кулончики. Автор глиняних виробів – художник, майстер-кераміст Андрій Зубенко.

Серед виробів з кераміки є коник, розписаний традиційним гуцульським орнаментом. Виріб стане подарунком від фестивалю хедлайнеру фестивалю - Руслані.

Фото Олександра Поповича

Більше -- у відео-сюжеті в розділі "Мультимедіа".

 

Довідка Zaholovok.com.ua: 

Фестиваль «BEREG FEST» було започатковано у 1963 році у рамках святкування днів добросусідства між Українською РСР та Угорщиною як фестиваль «Дружба без кордонів», тодішнім керівником Берегівщини Миколою Семенюком. Протягом майже п’яти десятиліть фестиваль кілька разів змінював формат та місце проведення. У 2010 році, з ініціативи голови Брегівської РДА Ігора Свища та за підтримки Брегівської районної ради у основу його формату було покладено принцип відкритої участі, а головною ідеєю стало відродження давніх народних традицій краю. Разом з тим фестиваль отримав нову назву, символіку та оновлену програму.

http://uk.wikipedia.org/wiki/BEREG_FEST

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання