Новини

Європарламентар закликав Україну припинити незаконну вирубку лісів і знищення природи

Міхаель Галер, депутат Європейського парламенту, під час виступу на форумі «Re:open Zakarpattia» закликав українську владу покласти край руйнуванню природи, припинити незаконну вирубку в лісах, особливо в регіоні гірського масиву Свидовець у Карпатах.


Про це Міхаель Галер сказав під час дискусії у рамках панелі «Екологічні виклики Закарпаття».  

«Закликаємо Україну покласти край руйнуванню природи, припинити незаконну вирубку в лісах, особливо це стосується будівництва на Сивдовці. Закликаємо українську владу запобігти проектам, які шкодять довкіллю і які не приносять прибутків самим місцевим жителям», – зазначив Міхаель Галер.

«Свидовець є прикладом шкоди екологічному середовищу. Наскільки нам відомо, не було проведено оцінки впливу на довкілля, але незаконні рубки продовжуються. Стосовно румунської сторони карпатських гір у нас є також подібна проблема і ми також звертаємо увагу на це. Дерево яке походить з України та Румунії часто добуте незаконним шляхом. Всі ці аспекти є важливими, ми закликаємо до прозорості органів влади і до дій. Важливо притягати до відповідальності за незаконні дії, зокрема коли ми говоримо про лісове господарство і про екологічну оцінку», – підкреслив  Міхаель Галер.

«Ви можете мати добрі закони в Києві, але вони не працюють на місцях», – додав депутат Європарламенту.  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.