Етнофестиваль "Бобовищанське гроно" триватиме 2 дні

Етнофестиваль "Бобовищанське гроно" триватиме 2 дні

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стало проведення 7-8 жовтняЕтнофестивалю Мукачівщини «Бобовищенське гроно».

 

Програму фестивалю представивСергій Гайдай, голова Мукачівської РДА: «Це не просто звичайний фестиваль «приїхали, упили вина і розійшлися». У нас це будуть 2 дні цікавого дійства, театральні виступи, чудова концертна програма, а також сюрприз, який започаткуємо на цьому фестивалі і будемо щороку повторювати. Поки не кажу, яка саме це подія, натомість запрошую усіх завітати на сам фестиваль та побачити все на власні очі».

Оксана Кречковська, начальник відділу культури Мукачівської РДА додала: «Наш перший фестиваль вдався дуже успішно і протягом року до нас зверталося чимало людей з проханням провести наступне свято упродовж двох днів. Наш фестиваль – найкрутіший в області. Ми відвідуємо й інші свята в області і можемо стверджувати, що саме наш - найкращий. Бобовище – знаний виноградарський край і не може забути ті традиції, які нажиті упродовж багатьох років на Мукачівщині. У нас є 39 сільських рад і усі вони будуть мати змогу представити свої традиції і звичаї, а крім того, свої майстер-класи: з виноробства, вишивки, ткацтва, дереовообробки. А угорські села покажуть цікаві незабуті традиції приготування унікального тіста, лозоплетіння, плетіння віників тощо. 

На другий день – дегустація старовинних страв і театралізоване дійство, що відображатиме виробництво палинки з виноробного матеріалу».

Торік фестиваль відвідала делегація з угорського міста Дьондьош. Вони прибудуть і цього разу та навіть змагатимуться за звання найкращого винороба. Вперше на Закарпатті буде і окрема локація винороба з Греції.

Як і торік, курсуватимуть безкоштовні мікроавтобуси з Мукачева безпосередньо до фестивалю та у зворотному напрямку. 

На концерті виступатимуть відомі місцеві виконавці та навіть Закарпатський народний хор, увечері - Іван Пилипець, гурти «Анця» та «Рокаш».

«Враховуючи гостинність цього краю, можу з упевненістю сказати, що наші люди готові прийняти людей, які приїдуть на фестиваль і захочуть побути усі два дні», - сказала О. Кречковська.

Стосовно сюрпризу, про який йшлося вище – його озвучать при урочистому відкритті фестивалю, о 13.00 у суботу, 7 жовтня.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання