Екоінспекція виявила забруднення води у 4-х районах

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області проведено перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства комунальними підприємствами “Комунал-Сервіс” (смт. Великий Березний),  “Комунальник” (м. Перечин), “Рахівтепло” (м. Рахів), Хустським виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства (м. Хуст), дочірним підприємством “Санаторій “Синяк” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.

Було виявлено порушення вимог ст. ст. 44, 70 Водного Кодексу України. Під час перевірок були відібрані проби стічних та  поверхневих вод в контрольних створах. За результатами інструментально-лабораторних досліджень зафіксовано перевищення нормативів гранично-допустимих скидів забруднюючих речовин у водний об’єкт зі зворотними водами.

З метою усунення порушень Держекоінспекцією було видано приписи. Посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.ст. 59, 1885КУпАП. Відповідно до Методики проведено розрахунки розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів на загальну суму 9715 гривень та виставлено зазначеним підприємствам претензії для добровільного відшкодування.

Крім того, Держекоінспекція у Закарпатській області звернулась до Перечинської, Хустської, Рахівської міських рад, Великоберезнянської селищної  ради щодо необхідності вжиття заходів по запобіганню забруднення водних об’єктів області та забезпечення ефективної роботи каналізаційно-очисних споруд населених пунктів.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...