Дві третини смертей на Закарпатті стаються через серцево-судинні захворювання

Серцево-судинні захворювання  залишаються головною причиною госпіталізації, інвалідизації та смертності населення як в Україні , так і в усьому світі. Дві третини населення області хворіють на ССЗ, відтак і дві третини всіх смертей стається саме через цю патологію. Одним з найбільших чинників ризику ССЗ є підвищений артеріальний тиск. 

Як зазначив головний лікар обласного кардіологічного диспансеру Роман Соскида, на артеріальну гіпертензію в області хворий кожен третій дорослий закарпатець (309 911 осіб). Зверталась увага на те, що за останній рік зросла захворюваність на ішемічну хворобу серця, однак зменшилась кількість інфарктів до 1069 випадків (у 2015р. – 1077).  Показовим є те, що 325 пацієнтам,  які захворіли на гострий інфаркт міокарду проведено ургентне стентування коронарної артерії.

Відзначалось, що протягом 2016 року в Закарпатському обласному клінічному кардіологічному диспансері проведено 2 716 ангіографічних досліджень; 122 оперативних  втручань, з приводу імплантації штучних водіїв ритму та 96 оперативних втручань на відкритому серці, - повідомляє прес-служба Обласного центру здоров’я.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання