Двері в Києві: де і що купувати?

Кожен з нас рано чи пізно стикається з необхідністю покупки вхідних або міжкімнатних дверей. Приступаючи до такого вибору дуже важливо обрати відповідний за всіма параметрами виріб. Двері повинні витримуватинавантаження, а також служити прикрасою інтер'єру. Погодьтеся - відповідальний вибір.

Вибирати двері варто за їх експлуатаційними характеристиками, зовнішніми показниками і ціною.


Характеристики дверей за матеріалами

Найнадійнішим і улюбленим  все ж залишається дерево. Масив деревини відмінно протистоїть механічним впливам і при правильній обробці не піддається деформації в результаті перепаду температур. Залежно від породи деревини, двері з масиву можуть бути дорогими або більш доступними. На ціну такого виробу впливає і його потреба в міцній фурнітурі - дверне полотно з масиву матиме чималу вагу і потребує надійного кріплення. Дизайн полотна з деревини може бути сучасним або класичним. Гладке однотонне полотно, різьблений декор або ж яскраво виражений малюнок річних кілець - все це двері з натурального дерева. Також двері з масиву можна обробляти під фарбування, тим самим адаптуючи їх під ваш стиль інтер'єру. Вибираючи дерев'яні двері варто правильно оцінювати якість обробки, адже здешевлені варіанти можуть бути недостатньо захищені від вологи, внаслідок чого будуть деформуватися і приносити незручності в процесі експлуатації.

ДСП - матеріал, виготовлений на основі деревини та представляє собою пресовану деревну стружку. Дверне полотно з цього матеріалу буде дешевше масивного, але також буде важким і зажадає міцного кріплення. Оскільки ДСП не є екологічним матеріалом, а сучасні технології дозволяють виготовляти двері з інших матеріалів, попит на такі двері скорочується.

Двері з МДФ - один з найпопулярніших варіантів. У виробництві МДФ, на відміну від ДСП, не використовуються формальдегіди, а це значить що МДФ є екологічно безпечним матеріалом. Дверне полотно з МДФ виготовляється порожнистим або з наповнювачем, який забезпечує підвищення тепло і звукоізоляції. У декоративних цілях полотно з МДФ покривають шпоном (тонким зрізом) натурального дерева. Таким чином можна за більш доступну ціну отримати виріб, зовні не відрізняється від вироби з масиву деревини. Також двері з МДФ можуть бути підготовлені під фарбування або пофарбовані в заводських умовах. Такі конструкції можна додатково декорувати вставками зі скла.

Нерідко на сучасному ринку можна зустріти ламіновані двері. Така назва має на увазі, що дверне полотно виготовлено з деревини або МДФ, покрите декоративним шаром паперу і захисним ламінуванням, як і ламіновані підлогові покриття. Перевага ламінованих дверей в тому, що зовні їх поверхня може імітувати не тільки деревину, але і натуральний камінь або ж інші матеріали.

Ще одним трендом сучасного дверного ринку є скляні двері. Вони прості у догляді, не обтяжують і не захаращують простір. Для виготовлення скляних дверних конструкцій використовують спеціальне загартоване скло, яке має підвищений показник міцності. Такі двері можуть мати малюнок або матове покриття. Стильно виглядають в сучасному інтер'єрі, але частіше використовуються в комерційних приміщеннях, ніж в житлових.

Якісні двері Київ і вся Україна замовляють на сайті магазина "Центр дверей" - http://center-doors.com.ua/. У нас ви обов'язково знайдете найкращий виріб!

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання