Два ужгородські підприємства представлятимуть Закарпаття на всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків»

Сьогодні у Закарпатській ОДА відбулося урочисте нагородження переможців обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2018», який проводять із 2011 року.

У заході взяли участь заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас, в.о. міського голови, заступник Ужгородського міського голови Ігор Фартушок, керівник ДФС у Закарпатській області Олексій Петріченко, голова Ради Територіального відділення АППУ в Закарпатській області Марта Волощук, керівники і представники кращих підприємств краю.

Зазначалося, що незважаючи на нелегкі часи, які переживає зараз Україна, ці платники податків залишаються сумлінними у виконанні своїх обов’язків перед державою, бережуть свої колективи, розвиваються та досягають успіху. На свою адресу представники бізнесу почули слова вдячності за високу відповідальність і добросовісну сплату податків, побажання економічного зростання, надійних партнерів у бізнесі та вдалих майбутніх проектів

Тож дипломи обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінний платник податків-2018» отримали, у тому числі, ужгородські товариства – «АВЕ Ужгород» та «Завод «Конвектор». Загалом Закарпатську область на всеукраїнському рівні рейтингу представлятимуть 14 суб’єктів господарювання, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання