Дорога на Драгобрат буде одним із пріоритетів у 2016 році, – Денис Ман

Наразі основна дорога на гірськолижний курорт на Рахівщині уже повністю відремонтована, кілька днів тому відбулося її офіційне відкриття.

Про це, сьогодні, 16 грудня, під час брифінгу повідомив начальник Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Денис Ман.

За його словами, перед початок лижного сезону у ЗМІ поширилася інформація, що нібито, на Драгобраті через руйнування дороги зірвано туристичний сезон, однак, дорогу оперативно відремонтували і навіть, якщо б цього не сталося, то на курорт ведуть ще інші дві дороги, які, за потреби, могли використовуватися.

Денис Ман каже, що наразі питання якості дороги на найбільш високогірний курорт України залишається пріоритетним для управління: «Питання вимагає системного рішення. Вчора мали зустріч із дорожниками та лісівниками. Ця дорога на балансі лісового господарства.

Будемо проводити нараду із власниками туристичних підприємств на Драгобраті, і з громадою Ясіня.  Дорога має бути такою, щоб до курорту можна було добратися легковиком. Управління туризму працюватиме над цим у 2016 році», – сказав Денис Ман.

«Драгобрат як лижний курорт унікальний – там сніг лежить до середини травня. Крім того, Рахівщина може запропонувати  відпочинок на всі сезони», – додав він.

Детально про основні лижні курорти Закарпаття читайте у рубриці «Життя по- закарпатськи».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання