Новини

Доктор Хаус - вдихніть в техніку друге життя

Інтернет-магазин запасних частин до побутової техніки «Доктор Хаус» вже не один рік допомагає майстрам Києва та інших міст України реанімувати цифрову та побутову техніку від провідних світових виробників. За нас говорять ціни, задоволені постійні клієнти та висока якість запчастин для пилососів, пральних машин, кухонної техніки, ресторанного устаткування й навіть кондиціонерів. Не хочете витрачати гроші на нову техніку? Тоді вам до нас!

Чому саме ми

Ви, напевно, зараз ставите питанням, чому з мільйона інтернет-магазинів вам слід скористатися саме «Доктор Хаус»? Все дуже просто - наш магазин можна охарактеризувати всього в декількох словах:

  • надійність;
  • широкий асортимент комплектуючих для великої та дрібної побутової техніки (блендери, праски, телевізори, мікрохвильові печі й інше);
  • якість деталей, що ми реалізуємо;
  • допомога в підборі, пошуку й замовленні запчастин;
  • повний супровід угоди та інші плюшки.

Просто залиште заявку на сайті і наші фахівці зв'яжуться й дадуть відповідь на будь-які питання, допоможуть вибрати найбільш підходящі деталі або запропонують аналоги, проконсультують і оперативно оформлять замовлення з доставкою по Києву та в інші міста.

Вигідні пропозиції для оптових покупців

Компанія «Доктор Хаус» реалізує запасні частини, комплектуючі та різні аксесуари для будь-якої побутової техніки оптом на спеціальних умовах. Наші співробітники нададуть кваліфіковану допомогу, оформлять договір купівлі та постачання будь-яким перевізником, врахують всі побажання клієнтів і допоможуть отримати максимальну вигоду від угоди. А для постійних покупців у нас передбачені спеціальні знижки.

Зацікавилися? Вирішили почати ремонтувати побутову техніку на замовлення або відкрити спеціалізований сервісний центр у існуючому магазині? Пропонуємо не відкладати свої плани в довгий ящик і ознайомитися з умовами доставки та покупки в інтернет-магазині вже зараз! Купуйте деталі для великої та дрібної побутової техніки за оптимальними цінами з доставкою або самовивозом не виходячи з офісу - «Доктор Хаус» гарантує, що ви й ваші клієнти залишаться задоволеними.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.