Новини

Догляд за двигуном, системою охолодження та АКБ, котрий економить гроші

Яку автохімію слід використовувати? Поради щодо пори року, чому основні автомобільні вузли псуються. Як витрачати на ремонт менше грошей?

Догляд за АКБ

Сучасні авто споживають значно більше електроенергії через додаткові девайси. Відповідно, для сучасного авто потрібен АКБ з більшою енергоємністю. Проте, це не єдине, що треба враховувати під час експлуатації.

Щоб акумулятор слугував якомога довше, він вимагає догляду і дбайливого відношення, навіть якщо батарея експлуатується менше, ніж рік. Спеціалісти рекомендують регулярно перевіряти її заряд. Якщо він менше, ніж 12,5В, акумуляторну акумулятор необхідно зарядити. Норма становить 12,7В. Якщо батарея заряджена повністю, вона не буде підводити вас в холодну пору року. 

Якщо ж ви помітили, що АКБ швидко втрачає заряд, її необхідно міняти на нову. Акумулятори купити можна за цим посиланням https://lido.ua/ua/akumuliatori-7295

Купити АКБ для авто

Система охолодження двигуна

Це теж один з важливих вузлів машини, якому через зношення та інші зовнішні фактори властиво з часом зношуватись та ламатись. Тому він також потребує систематичного догляду.

Основні причини забруднення:

  • в системі охолодження може утворюватись накип через використання не дистильованої води;
  • забруднення дорожнім пилом, брудом та піском, а також відпрацьованою оливою та герметиком;
  • осад від відпрацьованого антифризу.

Ці фактори впливають на якість охолодження двигуна та на роботу кондиціонеру в салоні. Щоб цього уникнути потрібно міняти зношені шланги та під час заміни антифризу промивати систему.

Якщо ви не знаєте чим промити систему охолодження двигуна, на авторинку представлПромивка Hi-Gearені професійні засоби https://lido.ua/ua/promyvki-dlia-radiatorov для промивання.

 

Двигун та догляд за ним

У двигуні за період експлуатації збираються відпрацьовані рідини. Ці продукти відпрацювання необхідно чистити.

Задумуватись про промивання необхідно у двох випадках:

  1. коли автомобіль купується на вторинному ринку;
  2. перехід на інший тип оливи (наприклад, з мінеральної на синтетичну).

Також існує декілька способів догляду. Найлегший - використовувати професійний засіб https://lido.ua/ua/dvigun-7157, з яким гарантована безпроблемна мийка двигуна. Ціна таких засобів залежить від виду промивки (зовнішня або внутрішня) та від виробника. 

Такі промивки поділяються на ті, які доливаються до оливи за 100 км до її заміни або на промивки-п’ятихвилинки, які використовуються перед заміною оливи.

Також існує ще 2 варіанти промивки двигуна:

  1. використання оливи з промивними властивостями;
  2. зайва порція оливи (особливо рекомендована тим, хто міняє тип оливи).

Завдяки дбайливому та ретельному догляду, вчасному обслуговуванню та ремонту ваша машина прослугує вам якомога довше.

Хімія для двигуна

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.