Новини

До Закарпаття прибула делегація Представництва ЄС в Україні

Європейські госту перебуватимуть в області протягом трьох днів. Вчора делегація уже взяла участь у заходах, що пройшли в Ужгороді. Про це інформує прес-служба міськради. 

25-27 квітня на Закарпатті перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні, і в Ужгороді та Мукачеві проводяться численні заходи інформаційно-просвітницької кампанії «Будуймо Європу в Україні». Мета всіх вуличних акцій, семінарів, тренінгів, «круглих столів» – поширення європейських цінностей та обізнаності українців щодо розвитку відносин між нашою країною та ЄС.

Керівники області та Ужгорода, УжНУ, представники громадських організацій 25 квітня взяли участь у засіданні «круглого столу» з аташе, прес-секретарем Представництва Європейського Союзу в Україні Давідом Стуліком щодо можливостей співпраці у сферах освіти, культури, спорту, молоді, ЗМІ та інформаційних ресурсів.

Також працівники відділів міжнародних грантових програм та інновацій і управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради взяли участь у зустрічі-дискусії «Програми ЄС в Україні: можливості співпраці та отримання фінансування», яка проходила в готелі «Емігранд». У конференц-залі цього ж закладу відбулася також панельна дискусія для бізнесу «Вихід на ринки ЄС: можливості, шляхи, інструменти, а також успішні історії українських бізнесменів». Тут ішлося про переваги, які надає Угода про асоціацію та зону вільної торгівлі України з ЄС,поради з розвитку міжнародного бізнесу.

Із аташе, прес-секретарем Представництва Європейського Союзу в Україні Давідом Стуліком обговорили відкриття в Ужгороді інформаційно-консультаційного центру Представництва ЄС.

26 квітня, в Ужгороді на площі Театральній з 15.00 до 17.00 пройде вікторина на знання фактів про Європейський Союз з фотовиставкою «Впізнай миттєвості твоєї Європи». Найактивніших учасників, які зможуть відповісти на питання про Європейський Союз та відносини України з ЄС, заохотять пам’ятними призами.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.