До закарпатського Пенсійного фонду надійшло на 95 млн грн більше

До бюджету Пенсійного фонду області з усіх джерел фінансування надійшло 2402,4 млн. грн., що у порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на  95,9 млн. грн. Виконання планових показників  власних доходів забезпечено на 103,0%.

З Державного бюджету України на фінансування пенсійних програм надійшло 955,6 млн. грн., що відповідає плановим показникам на цей період.

За січень-червень п.р. року надійшло 13784,3 тис. грн. збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій. Загальна сума видатків на пенсійні виплати та інші заплановані витрати склала  2402,2 млн. грн., що на 95,0 млн. грн. більше, ніж торік.

Протягом звітного періоду органами ПФ області  призначено пенсії 6120 громадянам та 220 пенсій особам із числа військовослужбовців, проведено 4891 перерахунок пенсій працюючих пенсіонерів з урахуванням страхового стажу або стажу та заробітної плати, набутих після призначення (попереднього перерахунку).

Встановлено 763 пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»

Проведено 1036 зустрічних перевірок, за результатами яких встановлено 22 переплати пенсій на суму 46,7 тис. грн. та 15 недоплат пенсій на суму 2,5 тис. грн.

Загальна сума заборгованості по платежах до бюджету Фонду  зросла  на 11,7 млн. грн. і   складає 51,8 млн. грн. Заборгованість зі сплати страхових внесків за І півріччя збільшилася  на  8,9 млн. грн. і становить – 22,9 млн. грн., зокрема найбільший борг залишається за платниками у м.Ужгороді   – 10,1 млн. грн.,  Ужгородському районі  – 4,9 млн. грн., Берегівському районі – 2,2 млн. грн., що складає 75,2% загальної суми  цієї заборгованості.

У приймальнях громадян, які працюють за принципом «єдиного вікна», надано послуг понад 57,2 тисяч осіб. Завдяки роботі таких приймалень, спостерігається позитивна динаміка щодо зменшення письмових звернень громадян, – повідомляє Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання