До закарпатських рятувальників завітали діти з Донеччини. ФОТО

До закарпатських рятувальників завітали діти з Донеччини. ФОТО

У перший день травня, в гості до воловецьких рятувальників завітали діти із прифронтової Донеччини, які наразі відпочивають на базі Центру учнівської молоді «Арніка», що розташований у с. Нижні Ворота. Про це інформує У ДСНС Закарпатської області.

Тридцятеро дітлахів, мешканців Маріуполя, Авдіївки, Мар’янки, Гранітного, Чермалика, Красногорівки, які вже більше тижня відпочивають та вчаться на Закарпатті завітали до державного пожежно-рятувального поста у с. Нижні Ворота.

Під час екскурсії, рятувальники наголосили школярам на дотриманні правил безпечної поведінки, зокрема, нагадали про небезпеку, яку несе в собі вогонь, та окреслили основні правила пожежної безпеки, яких потрібно неухильно дотримуватися вдома. А щоб дітям було цікавіше, їх ознайомили з пожежно-рятувальною технікою, обладнанням та спорядженням, яке використовують бійці ДСНС. На завершення вогнеборці відповіли на запитання гостей та пригадали цікаві історії з життя оперативно-рятувальної служби.

Сподіваємось, що цей профілактичний захід неодмінно поповнить багаж знань підростаючого покоління з питань безпеки життєдіяльності і убезпечить дітей від негараздів.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...