До Всесвітнього тижня грошей для ужгородських школярів провели пізнавальну екскурсію

 У рамках Всесвітнього тижня грошей працівники ПриватБанку провели учням Ужгородської школи №6 екскурсію та розказали, як правильно заощаджувати.

Цьогоріч Україна вкотре приєдналася до міжнародної ініціативи Global Money Week, в рамках якої у різних країнах світу відбуваються заходи для дітей та молоді з метою підвищення рівня фінансової грамотності. Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week) – міжнародна подія, спрямована на розширення можливостей наступного покоління для упевненого і відповідального фінансового майбутнього. Як правильно розпоряджатися своїми коштами та як вберегти їх від шахраїв - знають далеко не всі. Тому, з нагоди проведення Всесвітнього тижня грошей, в Ужгороді експерти ПриватБанку провели для учнів спеціальний тренінг, мета якого - показати роботу банку із середини, навчити молодь правильно заощаджувати та розказати про заходи фінансової безпеки.

“ПриватБанк із задоволенням приєднується до міжнародної ініціативи та проводить пізнавальну роботу із молоддю, - говорить директор ПриватБанку на Закарпатті Андрій Якимів. - Старшокласники вже скоро матимуть власні кошти, більшість із них уже користується банківською карткою, тому тема фінансової безпеки для них актуальна. А також важливо саме зараз показати учням, як влаштований банк та де зберігаються гроші”.

Найбільше учнів зацікавили сейфові скриньки - як ними користуватися та яким чином забезпечується безпека цінних речей.

Керівник Ужгородського відділення Оксана Кіра розказала школярам про можливі способи заощадження та про програми фінансової підтримки, які доступні для кожного клієнта ПриватБанку.  А також працівники навчили учнів користуватися банківськими картками самостійно та здійснювати найпростіші платіжні оперції у терміналах самообслуговування.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання