Новини

До Тимошенко прибули лікарі з міжнародної медкомісії

До Харкова у ЦКЛ № 5 до екс-прем'єра України Юлії Тимошенко прибули німецький та український лікарі у складі міжнародної медкомісії, повідомили делегати.



Варто наголосити, що з Берліна від клініки Charite прибула Аннет Райсхауер, яка має намір пробути тут один день. Примітно, що українські лікарі, які входять до медкомісії, приїхали на зустріч раніше від німецького колеги.

Нагадаємо, що сьогодні, 17 грудня, виповнюється 500 днів від дня арешту екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Кореспондент

 

Автор: Oksana
Новини інших ЗМІ