До рибоохоронних патрулів набрали 397 інспекторів

Станом на початок січня 2018 року по всій Україні запущено 21 управління рибоохоронного патруля, де вже працює 397 патрульних. Штат рибоохоронних патрулів укомплектовано на 72%. Всього заплановано набрати 685 інспекторів у 26 регіонах України.

У 5 областях відбувається донабір до патруля та триває конкурсний відбір (тестування або співбесіда). Йдеться про Харківську, Закарпатську, Львівську, Миколаївську, Полтавську області. Крім того, продовжується подача документів для участі у конкурсі до рибоохоронного патруля у Вінницькій та Дніпропетровській областях.

Нагадаємо, вже запущено Івано-Франківський, Миколаївський, Рівненський, Тернопільський, Харківський, Одеський, Дніпропетровський, Київський, Закарпатський, Чернівецький, Луганський, Полтавський, Запорізький, Сумський, Чернігівський, Житомирський, Донецький, Волинський рибоохоронний патруль, Азовське та Чорноморське басейнові управління рибоохоронного патруля, а також Управління оперативного реагування «Рибоохоронний патруль», - повыдомляэ Держрибагентство.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання