До місцевих бюджетів Закарпаття спрямовано понад 1,5 млрд грн податків

За оперативними даними органів ДПС Закарпаття, до місцевих бюджетів області за січень-квітень 2020 року перераховано понад 1 млрд 526 млн грн, що майже на 53 млн грн більше минулорічного показника протягом відповідного періоду.

Статистика фіксує, що основним джерелом надходження до місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб. Протягом чотирьох місяців цього року до місцевих скарбниць надійшов 1 млрд 51 млн грн ПДФО.

Крім того, до місцевих бюджетів надійшло майже 231 млн грн єдиного податку та близько 110 млн грн плати за землю. Акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів приніс регіональним бюджетам понад 53 млн грн.

Фахівці Головного управління ДПС у Закарпатській області переконані, що завдяки високій податковій культурі бізнес-спільноти краю, чинним законодавчим нормам, які покликані підтримати платників податків у період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), буде не тільки забезпечене стабільне наповнення місцевих бюджетів коштами, а й збережене здорове бізнес-середовище у нас в області.

Крім того, не зважаючи на карантин і всі обмежуючі заходи, кожен учасник підприємницької діяльності Закарпаття повинен розуміти, що легальна праця, нейтралізація нелегального ринку підакцизних товарів, офіційна підприємницька діяльність – важливі чинники для збільшення надходжень, а відповідно і соціально-економічного розвитку наших населених пунктів, інформує відділ комунікацій ГУ ДПС у Закарпатській області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання