До кінця дня електропостачання відновлять у всіх селах Закарпаття

Через негоду на Закарпатті на ранок 11 лютого виявилися відключеними від електропостачання 14 населених пунктів повністю та 4 частково. За інформацією чергового диспетчера ПАТ «Закарпаттяобленерго», відключено 83 ТП (трансформаторних підстанцій) та 14 ліній електропередач, з них 8 ліній – частково.

Зокрема, без електроенергії опинилися окремі населені пункти в Перечинському, Свалявському, Міжгірському та по одному в Воловецькому та Великоберезнянському районах.

Як повідомив заступник генерального директора-технічний директор ПАТ «Закарпаттяобленерго» Олександр Білак, усі відключення трапилися з вини негоди, яка минулої ночі пройшлася областю. «Найбільше пошкоджень зазнала Міжгірщина, де спостерігалися сильні опади, в тому числі у вигляді мокрого снігу, був сильний вітер. Відповідно, повалені дерева чи величезні гілки, які й обірвали лінії електропередач», - уточнив технічний директор.

За інформацією О. Білака, на всіх об’єктах уже з самого ранку працюють бригади обленерго, тривають відновлювальні роботи. У разі, якщо не відбуватиметься погіршення погодних умов, то до кінця дня у всіх населених пунктах буде відновлено електропостачання, - пише прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго» .

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання