За рахунок Програми забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін вже придбано 32 сучасні кабінети. Зокрема цьогоріч – 26.
Загалом на це спрямовано 4,7 мільйонів гривень, зокрема, за кошти обласного бюджету придбано 29 кабінетів на суму 4,5 мільйонів.
"Закарпатські школярі повинні навчатися у належних умовах. А освіта буде більш якісною тоді, коли наші діти матимуть змогу вивчати предмети за допомогою, зокрема, сучасних технічних засобів. Модернізація освіти – завдання, яке ставить перед регіональною владою Глава держави. Тож у цьому напрямку ми продовжуємо працювати. І з початком навчального року ця робота, звісно, не завершиться", - зазначив під час брифінгу заступник губернатора Закарпаття Іван Качур.
Також для навчальних закладів області придбано 20 навчальних комп’ютерних та 16 інтерактивних комплексів на суму 2,9 мільйони, – повідомляє прес-центр Закарпатської ОДА.