До 80-річчя Карпатської України в Ужгороді представили спеціальні марки і конверти

До 80-річчя Карпатської України в Ужгороді представили спеціальні марки і конверти

У понеділок, 18 березня, в атріумі Закарпатської облдержадміністрації відбулася церемонія спецпогашення марок і конвертів, приурочених до 80-річчя проголошення Карпатської України і 145-річчя з дня народження її Президента, Героя України Августина Волошина.

Спецпогашення провели голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, директор Закарпатської дирекції «Укрпошти» Сергій Калій та голова Ужгородського відділення Закарпатського обласного товариства філателістів ім. Ф. Фекете Микола Дудник.

Під час урочистого закриття регіональної виставки «Закарпатфіл-2019» були оголошені переможці конкурсної частини заходу. Так, Гран-прі журі присудило Роберту Медвецькому з Берегова.

За експонат «Історія пошти Закарпатської області із середини 19-го століття до 1945 року» йому вручили Велику золоту медаль. А Дарій Серкез з Ужгорода за експонат «Поштові штемпелі Чехословаччини на території Закарпаття у 1919-1939 роках» та Геннадій Будкевич з Мукачева за експонат «Париж. 1900 рік. Неолімпійська Олімпіада» були удостоєні Золотих медалей, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання