Дмитро Кешеля представив читачам свою нову книгу «Весільна феєрія»

Дмитро Кешеля представив читачам свою нову книгу «Весільна феєрія»

Сьогодні, 11 грудня, у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком», в ужгородській книгарні «Кобзар» з читачами спілкувався Дмитро Кешеля. Письменник представив свою нову книгу – повість «Весільна феєрія».

Дмитро Кешеля бере участь в акції вперше, каже, що цього року мав кілька зустрічей із читачами і переконався, що потрібно частіше комунікувати з любителями книг:  «У нас люди читають, попри те, що усі говорять, що не читають. Читачів ніколи не було багато. А сьогодні, коли є радіо, телебачення, інтернет – тим більше. Але є читачі, при чому читачі – різного віку, починаючи від школярів і закінчуючи солідного віку людьми», – зазначає письменник. «Весільна феєрія» Дмитра Кешелі – якраз цікава для читачів різного віку.

Книга вийшла друком зовсім нещодавно. «Це – найновіша моя книга, дуже гарна і, думаю, що буде моя найулюбленіша книга, бо вже тричі її сам прочитав. Це – подарунковий варіант, з дуже гарними ілюстраціями. Книга дуже весела, гармонійна, текст вплітається у саму художню фабулу», – розповідає Дмитро Кешеля.  

«Плануємо серію таких книг із моїх творів, які були б про народну стихію, де трагедія і комедія переплітаються, де і плач, і сміх, – як воно в житті є», – ділиться планами письменник.  

Також найближчим часом вийде новий роман Дмитра Кешелі. «Багато пишеться, багато – у намітках. Доки пишеться, доти живеться. Доки живеться, – доти пишеться», – каже автор.

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триватиме в Ужгороді до 18 грудня: щодня (крім вихідних)  з 14.00 до 15.00 у книгарні «Кобзар». Підсумком акції стане нагородження переможців конкурсу «Книга на Миколая».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання