Для тих, хто хоче спробувати йогу, відкрилось ще більше можливостей

Для тих, хто хоче спробувати йогу, відкрилось ще більше можливостей

Ужгородська студія йоги «Ваджра-Вертикаль» запрошує на заняття всіх, хто хоче оздоровити своє тіло та заспокоїти розум.Саме тут сертифіковані тренери практикують безпечну йогу з коректним підходом до хребта. У студії хороші новини: різноманітних занять стало ще більше!

Щотижня у вівторок і четвер о 18.30, у суботу о 10.00 - практика ваджра-йоги з коректним підходом до хребта. Заняття проводить Альона Гондорчин, сертифікований інструктор Київської школи йоги. «З практик,  принципово виключені ті асани, які призводять до  зміщення хребців або між хребцевих дисків (переважно скрутки, глибокі прогини, стійки на плечах і на голові). Основною метою практики асан є усунення застійних явищ у тілі, а також зміцнення  м’язевого корсету. Присутнє розуміння особливостей жіночої практики, завдяки  великому досвіду роботи по  системі "Вагітон " (оздоровлення та укріплення  інтимних м’язів). Концентрація  під час практики призводить до гармонійного внутрішнього  стану, що, в свою чергу є запорукою духовного зростання», – каже Альона Гондорчин.

У понеділок, середу та п’ятниця о 18.00 проводить заняття Діана Семак, сертифікований інструктор йоги. Діана проходила навчання в Індії, Росії, Україні, працює у напрямках хатха-йога, гімалайська йога, йога-латес. «Комбінація різних режимів дихання і інтенсивності на наших тренуваннях дозволяє зміцнити м’язи. А регулярні заняття допоможуть підтримати у порядку свій хребет і суглоби, покращать здоров’я та дозволять почувати себе добре кожен день», - пояснює Діана Семак

Тренери додають: йога означає дисципліну розуму та тіла. Для заняття йогою не має значення ні професія, ні класова приналежність, ні релігія, ні вік. Мета занять - послідовно розвивати такі якості організму, які допомагають зрозуміти дійсність і утвердити самосвідомість, підтримуючи здорове функціонування мозку та психіки.

Ціни у студії «Ваджра-Вертикаль» доступні: абонемент на 8 занять коштує 280,00 грн., разове відвідування – 40,00 грн.

Адреса студії: м.Ужгород, пл..Корятовича, 2 кв.2.

Запис за телефонами: Альона Гондорчин 050 150 20 38, Діана Семак 050 627 50 30.

Ласкаво просимо у простір здоровя та гармонії!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання