Для пробного ЗНО встановлено поріг «склав/не склав»

Значення порога «склав/не склав» для пробного тестування з математики становить 13 балів, історії Україниїни - 28 балів, англійської - 14 балів, німецької - 13 балів, іспанської - 16балів, французької - 14 балів, російської мов - 33 бали, біології - 22 бали, географії - 26 балів, фізики -14 балів, хімії - 22 бали. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Кожен учасник пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримав інформаційний бюлетень «Як визначаються результати зовнішнього незалежного оцінювання з (назва предмета)?». Скориставшись ключами та схемами оцінювання завдань сертифікаційної роботи, розміщеними в ньому, він може самостійно визначити кількість набраних балів. Якщо, тестовий бал учасниканижчий встановленого порогу з відповідного предмета, то він отримує результат «тест пробного ЗНО не склав».

Хначення порогового бала «склав/не склав» під час основної (додаткової) сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року буде визначатися за методом Ангоффа-Беука, а тому може відрізнятися від значення порогового бала «склав/не склав», визначеного за методом Ангоффадля пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.

Детальніше про визначення результатів тестування за методом Ангоффа можна прочитати в статті В. І. Бойка «Про визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи».

Нагадуємо, що основна сесія почнеться 5 травня. Перший предмет – українська мова і література. Запрошення-перепустки з адресами пунктів тестування розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання