Дівчинка-знайда із мукачівського вокзалу має нових батьків

В червні 2016 року на залізничному вокзалі міста Мукачево була знайдена дитина.

Знайдою виявилась дівчинка однієї доби від народження, яка працівниками поліції була доставлена до обласної дитячої лікарні. За рішенням органу опіки та піклування народження немовляти було зареєстровано в міському відділі РАЦС. Під час визначення прізвища, імені та по-батькові були враховані імена тих людей, яким знайдена дитинка завдячує життям.

Медики встановили, що внаслідок внутрішньоутробного інфікування дитина потребує тривалого лікування. Під час перебування в лікарні медичні працівники оточили дівчинку любов’ю та турботою. Служба у справах дітей, відповідно до закону, запропоновала подружжю, яке першими перебувало в черзі серед зареєстрованих кандидатів, усиновити дитину. Майбутні батьки після встановлення першого контакту з дівчинкою одразу визначились у своєму бажанні стати для неї батьками. Весь час підготовки документів та очікування рішення суду вони постійно навідували дівчинку, спілкувались з нею, дарували іграшки.

Сьогодні дівчинка має батьків, які обладнали для дівчинки окрему кімнату та завчасно придбали все необхідне для її життя та розвитку. Наявність проблем із здоров’ям дитини їх не відлякує. Вони впевнені що зможуть замінити дитині біологічних батьків, які знехтували немовлям, оточити її турботою та любов’ю, і врешті-решт подарувати їй сімейний затишок та безпеку.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання