Новини

Дівчинка із Закарпаття терміново потребує допомоги на лікування раку

Марійка Татач із села Стройне Свалявського району вже понад рік бореться із раком.  У дитини – пухлина головного мозку. Дівчинка вже перенесла кілька блоків хіміотерапії та потребує фінансової допомоги для реабілітації у центрі відновного лікування «Модричі». Одна доба її лікування наразі коштує близько 6 тис. грн, близькі Марійки просять допомогти із коштами.


Позитивну, творчу, радісну Марійку Татач страшна хвороба спіткала у 2021 році: дитині поставили діагноз медулобластома (пухлина головного мозку). 

З тих пір дівчинка не припиняє мужньо боротися з хворобою. За період лікування мужня Марійка перенесла 11 блоків хіміотерапії та 55 сеансів променевої терапії.

Станом на сьогодні дівчинка перенесла декілька блоків хіміотерапій та потребує фінансової допомоги для проходження реабілітації у центрі відновного лікування «Модричі», одна доба  в якому коштує 5800 гривень.

Попередній курс лікування становить на 14 діб.

Близькі дівчини та волонтери зі Сваляви просять  допомогти Марічці повернутися до звичного життя, а її мамі – можливість радіти від успіхів донечки.

Реквізити матері:

4149 6090 0608 0891 ПриватБанк – Татач Тетяна 

5167 8032 0638 3585 Ощадбанк – Татач Тетяна 

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.