Дівчина з Іршавщини виготовляє ляльки з вишивкою з рідного села

Дівчина з Іршавщини виготовляє ляльки з вишивкою з рідного села

Ляльки ручної роботи Ольги Дурди з Іршавщини заворожують  своїм «поглядом».  Дівчина почала займатися лялькарством у 8 років. Тепер виготовляє ляльки з кераміки і ляльки-мотанки. В оздобленні використовує вишивку рідного села Приборжавське.

«Мене давно зацікавили традиції, в яких значне місце займали ляльки-обереги.Ще з раннього дитинства я виконувала ляльки на народну тематику в жанрі кераміка, а зовсім недавно вирішила збагатити власний арсенал ляльок, ляльками-мотанками, які несуть в собі ще більше традицій. Ознайомившись добре з їх корінням, вже хочеться додати чогось трошки свого авторського, але і незабувати про їх початки», – каже Ольга.

 На виготовлення одного виробу йде до 3-х днів: «Якщо я виконую ляльку-мотанку, то все залежить від моєї ідеї , скільки буде вишивки і оздоблення, якої складності робота і величини то в середньому від 1- 3 і більше днів,  - розповідає Оля. Якщо ж робити з глини то бажано зробити за один день (не відкладаючи на завтра) щоб нічого не пересохло, не втратило форми і я могла довести роботу до кінця акуратною».      

Детальніше читайте у розділі «Культурний момент»

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання