Дільничні офіцери поліції Іршавщини провели правовий урок для школярів

Дільничні офіцери поліції Іршавщини провели правовий урок для школярів

У Міжнародний день захисту прав людини старший дільничний офіцер Іршавського відділення поліції майор Віта Горзов зустрілась з учнями Білківської ЗОШ 1-3 ступенів №1. Офіцер поліції нагадала школярам про їхні права та обовязки.

Старший дільничний офіцер Іршавського відділення поліції майор Віта Горзов завітала на урок правознавства до Білківської ЗОШ №1. Гостя розповіла школярам, як поводитись при спілкуванні з поліцейськими, яка робота проводиться з неповнолітніми правопорушниками, як вберегтись від неприємностей тощо.

Знати про свої права та обов’язки повинен кожен громадянин України. Але не менш важливо вміти застосовувати ці знання у житті – наголосила майор поліції.

Під час правового уроку учні дізнались про основні закони, важливість їхнього дотримання, про види відповідальності неповнолітніх. А також почули реальні приклади з життя своїх однолітків, які скоювали злочини.

У дітей було багато запитань до дільничної. Зокрема, їх цікавило, як можна вплинути на порушників правил дорожнього руху, яка відповідальність за порушення дисципліни, пропуски уроків та запізнення і в яких випадках до відповідальності можуть притягнути їхніх батьків.

Під впливом почутого деякі учні зацікавились професією поліцейського та виявили бажання в майбутньому поповнити їхні ряди, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання