Новини

Депутати не захотіли створювати на Закарпатті молодіжний центр

Сьогодні, 20 травня, під час засідання сесії Закарпатської обласної ради, депутати не підтримали ідею створення Закарпатського обласного молодіжного центру. Питання виносилось на голосування двічі, однак безуспішно. 


Під час обговорення цього питання, депутат облради Віктор Русин розповів, що "не розуміє", чим займаються і для чого функціонують такі установи, як Закарпатський центр туризму та краєзнавства та Закарпатський еколого-натуралістичний центр, назвав суми, які були виділені з бюджету для функціонування цих установ та пояснив, що "тому й не хочуть депутати підтримувати створення нового центру". 

Голова обласної ради Олексій Петров прокоментував рішення депутатів: "Шкода, що не зовсім молодь, вибачте, голосує за те, щоби молодь не мала свою організацію". 

Також виступив ініціатор створення Закарпатського обласного молодіжного центру, депутат облради Михайло Лаба, який акцентував на необхідності функціонування такого центру на Закарпатті та попросив винести питання на повторне голосування, проте депутати знову не підтримали проект рішення. 

Згідно з проектом рішення, планувалося, що центр функціонуватиме як комунальна установа та фінансуватиметься за рахунок коштів обласного бюджету. У проекті положення зазначалося, що Закарпатський обласний молодіжний центр – це «установа, що утворена для вирішення питань соціального становлення та розвитку молоді».

«Центр створюється з метою: соціалізації та самореалізації молоді; інтелектуального, морального, духовного розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу; національно-патріотичного виховання молоді; популяризації здорового способу життя молоді; працевлаштування молоді та зайнятості у вільний час, молодіжного підприємництва; забезпечення громадянської освіти молоді та розвитку волонтерства; підвищення рівня мобільності молоді», – йдеться у положенні.  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.