Депутати хочуть завершити ремонт будинку на Підгірній

Депутати хочуть завершити ремонт будинку на Підгірній

Нагадаємо, там відремонтували лише половину фасаду і досить довгий час будинок перебував у такому стані.

19 червц на сесії депутати планують виділити кошт на завершення цих робіт.

Так, згідно проекту рішення “Про зміни до рішення XXVII сесії міської ради VІ скликання 09.04.2015 р. № 1671”, з метою виконання робіт із капітального ремонту житлових будинків, на виконання Програми капітального ремонту житлового фонду міста Ужгород у 2015 році,

міська рада хоче збільшити бюджетні призначення на виконання капітального ремонту фасаду житлового будинку по вул. Підгірній, 1 на суму 126 368 грн. При цьому співфінансування за рахунок мешканців будинку складає майже 14 тисяч гривень.

Окрім того депутати хочуть додати 1967,6 грн. на капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Белінського, 15 та 69 664,4 грн. на капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул.Ракоці, 11.

Разом з тим цим же рішенням Ужгородська міськрада хоче зняти бюджетні призначення на виконання капітального ремонту електрощитової та електромереж житлового будинку по пр. Свободи, 32 на загальну суму 99000 грн. та на виконання капітального ремонту електрощитової та електромереж житлового будинку по пр. Свободи, 34 на загальну суму 99000 грн. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання