Новини

Депутатами Закарпатської облради хочуть стати більше 540 кандидатів. ІНФОГРАФІКА

На місцевих виборах 2020 до рад усіх рівнів балотується, здається, рекордна кількість кандидатів. Минулого тижня Zaholovok.com.ua писав про 828 охочих стати депутатами Ужгородської міської ради і про більше 500 претендентів на депутатські крісла у Хусті. Зараз аналізуємо кількість кандидатів від політичних партій до Закарпатської обласної ради.


За даними, оприлюдненими на офіційному сайті Центральної виборчої комісії, на цьогорічних місцевих виборах до Закарпатської облради балотується 541 кандидат від 10 політичних партій на 64 місця у раді. Списки кандидатів на участь у виборах 2020 подали «КМКС» Партія угорців України, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Єсропейська солідарність», «За майбутнє», «Команда Андрія Балоги», «Наш край», «Опозиційна платформа – за життя», «Рідне Закарпаття», «Сила і Честь» та «Слуга народу».

Максимально можливу кількість кандидатів подали 4 політичні партії: «Батьківщина», «ОПЗЖ», «Рідне Закарпаття» і «Слуга народу», – усі ці партії подали 64 кандидатури до Закарпатської облради.  Найменшу кількість кандидатів висунула партія «Наш край» - усього 31. «Сила і Честь» та «ЄС» висунули 42 і 43 кандидати відповідно, «За майбутнє» і КМКС – 55 і 54, «Команда Андрія Балоги» – 60 кандидатів.

Закарпатська обласна рада

 

Аня Семенюк, Zaholovok.com.ua

Матеріал підготовано у рамках проєкту "Виборча медіамайстерня "Місцеві вибори на Закарпатті 2020" ГО "ЗОО Ужгородський прес-клуб"

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.